» O-nas

zapytaj swojego lekarza o szczepienia ochronne - NZOZ

O nas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA LONGA Sp. z o.o. istnieje od 01.05.2007 roku. Nasza przychodnia powstała na bazie zlikwidowanej przez Urząd Miasta Katowice, Przychodni Nr 19 w Katowicach-Podlesiu. Zapewniamy podstawową opiekę medyczną w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz prowadzimy odpłatne konsultacje specjalistyczne. W VITA LONGA Sp. z o.o. możecie skorzystać z pomocy neurologa, ginekologa, kardiologa, ortopedy, psychiatry, czy stomatologa. Dodatkowo wykonujemy pełne spektrum badań laboratoryjnych, wykonujemy badanie USG i EKG. Oferujemy również zajęcia fizjoterapeutyczne.

Duże zainteresowanie naszą ofertą zabiegów oraz stale poszerzający się zakres usług medycznych sprawił, że podjęliśmy decyzję o rozbudowie naszej przychodni. Obecnie powstaje nowy budynek, który w przyszłości pomieści gabinety specjalistyczne. Otwarcie pierwszego etapu rozbudowy przewidziane jest na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2017 roku, czyli na zbliżające się dziesięciolecie VITA LONGA Sp. z o.o.

Powered by WordPress | Designed by: theme for wordpress | Thanks to Tim McGraw Tour, Körkortsteori and Wicked Fort Lauderdale